درمانکده
دکتر شیوا مرواریان فینی

دکتر شیوا مرواریان فینی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شیوا مرواریان فینی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شیوا مرواریان فینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شیوا مرواریان فینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شیوا مرواریان فینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شیوا مرواریان فینی چیست؟

دکتر شیوا مرواریان فینی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر شیوا مرواریان فینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شیوا مرواریان فینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شیوا مرواریان فینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شیوا مرواریان فینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شیوا مرواریان فینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شیوا مرواریان فینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شیوا مرواریان فینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شیوا مرواریان فینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شیوا مرواریان فینی

دکتر شیوا مرواریان فینی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شیوا مرواریان فینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 75796 هستند. آدرس مطب دکتر شیوا مرواریان فینی تهران است. شما میتوانید از دکتر شیوا مرواریان فینی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شیوا مرواریان فینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شیوا مرواریان فینی

دکتر شیوا مرواریان فینی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شیوا مرواریان فینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شیوا مرواریان فینی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر