درمانکده
دکتر فاطمه ناصری طاهری

دکتر فاطمه ناصری طاهری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فاطمه ناصری طاهری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه ناصری طاهری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه ناصری طاهری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فاطمه ناصری طاهری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فاطمه ناصری طاهری چیست؟

دکتر فاطمه ناصری طاهری دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر فاطمه ناصری طاهری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فاطمه ناصری طاهری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فاطمه ناصری طاهری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فاطمه ناصری طاهری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فاطمه ناصری طاهری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فاطمه ناصری طاهری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه ناصری طاهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه ناصری طاهری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فاطمه ناصری طاهری

دکتر فاطمه ناصری طاهری دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه ناصری طاهری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 170631 هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه ناصری طاهری تهران است. شما میتوانید از دکتر فاطمه ناصری طاهری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه ناصری طاهری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه ناصری طاهری

دکتر فاطمه ناصری طاهری دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه ناصری طاهری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه ناصری طاهری دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر