درمانکده
دکتر فرزانه احمدپورقزوینی

دکتر فرزانه احمدپورقزوینی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرزانه احمدپورقزوینی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرزانه احمدپورقزوینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرزانه احمدپورقزوینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرزانه احمدپورقزوینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرزانه احمدپورقزوینی چیست؟

دکتر فرزانه احمدپورقزوینی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر فرزانه احمدپورقزوینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرزانه احمدپورقزوینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرزانه احمدپورقزوینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرزانه احمدپورقزوینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرزانه احمدپورقزوینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرزانه احمدپورقزوینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرزانه احمدپورقزوینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزانه احمدپورقزوینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فرزانه احمدپورقزوینی

دکتر فرزانه احمدپورقزوینی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرزانه احمدپورقزوینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 128916 هستند. آدرس مطب دکتر فرزانه احمدپورقزوینی تهران است. شما میتوانید از دکتر فرزانه احمدپورقزوینی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرزانه احمدپورقزوینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرزانه احمدپورقزوینی

دکتر فرزانه احمدپورقزوینی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرزانه احمدپورقزوینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرزانه احمدپورقزوینی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر