درمانکده
دکتر ماندانا امیرسرداری

دکتر ماندانا امیرسرداری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ماندانا امیرسرداری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ماندانا امیرسرداری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ماندانا امیرسرداری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ماندانا امیرسرداری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ماندانا امیرسرداری چیست؟

دکتر ماندانا امیرسرداری متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر ماندانا امیرسرداری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ماندانا امیرسرداری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ماندانا امیرسرداری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ماندانا امیرسرداری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ماندانا امیرسرداری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ماندانا امیرسرداری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ماندانا امیرسرداری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ماندانا امیرسرداری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ماندانا امیرسرداری

دکتر ماندانا امیرسرداری متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ماندانا امیرسرداری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 136386 هستند. آدرس مطب دکتر ماندانا امیرسرداری تهران است. شما میتوانید از دکتر ماندانا امیرسرداری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ماندانا امیرسرداری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ماندانا امیرسرداری

دکتر ماندانا امیرسرداری دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ماندانا امیرسرداری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ماندانا امیرسرداری متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر