درمانکده
دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم

دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم چیست؟

دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم

دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 24360 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم

دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا صفری نژادی اقدم متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر