درمانکده
دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی

دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی چیست؟

دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی فلوشیپ نارسایی قلب هستند.

زودترین نوبت دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی

دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی فلوشیپ نارسایی قلب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 95963 هستند. آدرس مطب دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی تهران است. شما میتوانید از دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی

دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی دارای مدرک فلوشیپ نارسایی قلب و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مرجان حاج احمدی پوررفسنجانی فلوشیپ نارسایی قلب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر