درمانکده
دکتر ملیکا مهرپرور

دکتر ملیکا مهرپرور

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ملیکا مهرپرور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ملیکا مهرپرور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ملیکا مهرپرور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ملیکا مهرپرور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ملیکا مهرپرور چیست؟

دکتر ملیکا مهرپرور متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر ملیکا مهرپرور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ملیکا مهرپرور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ملیکا مهرپرور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ملیکا مهرپرور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ملیکا مهرپرور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ملیکا مهرپرور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ملیکا مهرپرور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ملیکا مهرپرور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ملیکا مهرپرور

دکتر ملیکا مهرپرور متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ملیکا مهرپرور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر ملیکا مهرپرور تهران است. شما میتوانید از دکتر ملیکا مهرپرور خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ملیکا مهرپرور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ملیکا مهرپرور

دکتر ملیکا مهرپرور دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ملیکا مهرپرور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ملیکا مهرپرور متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر