درمانکده
دکتر منیره گل شیرازی

دکتر منیره گل شیرازی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر منیره گل شیرازی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر منیره گل شیرازی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر منیره گل شیرازی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر منیره گل شیرازی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر منیره گل شیرازی چیست؟

دکتر منیره گل شیرازی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر منیره گل شیرازی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر منیره گل شیرازی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر منیره گل شیرازی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر منیره گل شیرازی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر منیره گل شیرازی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر منیره گل شیرازی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر منیره گل شیرازی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منیره گل شیرازی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر منیره گل شیرازی

دکتر منیره گل شیرازی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منیره گل شیرازی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 34 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 31250 هستند. آدرس مطب دکتر منیره گل شیرازی تهران است. شما میتوانید از دکتر منیره گل شیرازی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر منیره گل شیرازی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منیره گل شیرازی

دکتر منیره گل شیرازی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر منیره گل شیرازی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منیره گل شیرازی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر