درمانکده
دکتر نادره بهتاش

دکتر نادره بهتاش

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نادره بهتاش به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نادره بهتاش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نادره بهتاش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نادره بهتاش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نادره بهتاش چیست؟

دکتر نادره بهتاش فلوشیپ سرطان زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر نادره بهتاش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نادره بهتاش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نادره بهتاش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نادره بهتاش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نادره بهتاش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نادره بهتاش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نادره بهتاش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نادره بهتاش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نادره بهتاش

دکتر نادره بهتاش فلوشیپ سرطان زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نادره بهتاش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 19626 هستند. آدرس مطب دکتر نادره بهتاش تهران است. شما میتوانید از دکتر نادره بهتاش خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نادره بهتاش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نادره بهتاش

دکتر نادره بهتاش دارای مدرک فلوشیپ سرطان زنان و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نادره بهتاش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نادره بهتاش فلوشیپ سرطان زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر