درمانکده
دکتر ناصر سیم فروش

دکتر ناصر سیم فروش

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ناصر سیم فروش به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ناصر سیم فروش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ناصر سیم فروش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ناصر سیم فروش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ناصر سیم فروش چیست؟

دکتر ناصر سیم فروش فلوشیپ اورولوژی کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر ناصر سیم فروش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ناصر سیم فروش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ناصر سیم فروش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ناصر سیم فروش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ناصر سیم فروش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ناصر سیم فروش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ناصر سیم فروش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر سیم فروش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ناصر سیم فروش

دکتر ناصر سیم فروش فلوشیپ اورولوژی کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ناصر سیم فروش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 51 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 10646 هستند. آدرس مطب دکتر ناصر سیم فروش تهران است. شما میتوانید از دکتر ناصر سیم فروش خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ناصر سیم فروش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ناصر سیم فروش

دکتر ناصر سیم فروش دارای مدرک فلوشیپ اورولوژی کودکان و متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ناصر سیم فروش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ناصر سیم فروش فلوشیپ اورولوژی کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر