درمانکده
دکتر هاجر احمدی وزملائی

دکتر هاجر احمدی وزملائی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر هاجر احمدی وزملائی

مطب خیابان شریعتی بالاتر از تقاطع میرداماد بن بست شریفی پلاک شش طبقه همکف

خیابان شریعتی بالاتر از تقاطع میرداماد بن بست شریفی پلاک شش طبقه همکف

هنوز بیمارهای دکتر هاجر احمدی وزملائی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هاجر احمدی وزملائی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هاجر احمدی وزملائی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هاجر احمدی وزملائی چیست؟

دکتر هاجر احمدی وزملائی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر هاجر احمدی وزملائی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هاجر احمدی وزملائی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هاجر احمدی وزملائی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هاجر احمدی وزملائی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هاجر احمدی وزملائی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هاجر احمدی وزملائی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هاجر احمدی وزملائی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هاجر احمدی وزملائی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر هاجر احمدی وزملائی

دکتر هاجر احمدی وزملائی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر هاجر احمدی وزملائی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 101402 هستند. آدرس مطب دکتر هاجر احمدی وزملائی خیابان شریعتی بالاتر از تقاطع میرداماد بن بست شریفی پلاک شش طبقه همکف است. شما میتوانید از دکتر هاجر احمدی وزملائی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر هاجر احمدی وزملائی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر هاجر احمدی وزملائی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر هاجر احمدی وزملائی

دکتر هاجر احمدی وزملائی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر هاجر احمدی وزملائی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر هاجر احمدی وزملائی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر