درمانکده
دکتر احمد رمضانپور اصل

دکتر احمد رمضانپور اصل

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر احمد رمضانپور اصل به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر احمد رمضانپور اصل

مطب تهران

تهران - شهرک غرب - بلوار دادمان - روبروی پمپ بنزین - جنب بانک گردشگری - پلاک ۱۰۹ - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر احمد رمضانپور اصل نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمد رمضانپور اصل نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمد رمضانپور اصل، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمد رمضانپور اصل چیست؟

دکتر احمد رمضانپور اصل فلوشیپ جراحی زانو هستند.

زودترین نوبت دکتر احمد رمضانپور اصل چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمد رمضانپور اصل را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمد رمضانپور اصل مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمد رمضانپور اصل در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمد رمضانپور اصل رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمد رمضانپور اصل مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمد رمضانپور اصل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد رمضانپور اصل با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر احمد رمضانپور اصل

دکتر احمد رمضانپور اصل فلوشیپ جراحی زانو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمد رمضانپور اصل یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 99923 هستند. آدرس مطب دکتر احمد رمضانپور اصل تهران - شهرک غرب - بلوار دادمان - روبروی پمپ بنزین - جنب بانک گردشگری - پلاک ۱۰۹ - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر احمد رمضانپور اصل خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر احمد رمضانپور اصل جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمد رمضانپور اصل

دکتر احمد رمضانپور اصل دارای مدرک فلوشیپ جراحی زانو و متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمد رمضانپور اصل مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمد رمضانپور اصل فلوشیپ جراحی زانو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر