درمانکده
دکتر ماهرخ جعفری زاده

دکتر ماهرخ جعفری زاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ماهرخ جعفری زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ماهرخ جعفری زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ماهرخ جعفری زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ماهرخ جعفری زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ماهرخ جعفری زاده چیست؟

دکتر ماهرخ جعفری زاده پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر ماهرخ جعفری زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ماهرخ جعفری زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ماهرخ جعفری زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ماهرخ جعفری زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ماهرخ جعفری زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ماهرخ جعفری زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ماهرخ جعفری زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ماهرخ جعفری زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر ماهرخ جعفری زاده

دکتر ماهرخ جعفری زاده عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ماهرخ جعفری زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 67102 هستند. آدرس مطب دکتر ماهرخ جعفری زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر ماهرخ جعفری زاده خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ماهرخ جعفری زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ماهرخ جعفری زاده

دکتر ماهرخ جعفری زاده دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ماهرخ جعفری زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ماهرخ جعفری زاده عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر