درمانکده
دکتر ویدا یوسفیان

دکتر ویدا یوسفیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ویدا یوسفیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ویدا یوسفیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ویدا یوسفیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ویدا یوسفیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ویدا یوسفیان چیست؟

دکتر ویدا یوسفیان متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر ویدا یوسفیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ویدا یوسفیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ویدا یوسفیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ویدا یوسفیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ویدا یوسفیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ویدا یوسفیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ویدا یوسفیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ویدا یوسفیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر ویدا یوسفیان

دکتر ویدا یوسفیان متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ویدا یوسفیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 45830 هستند. آدرس مطب دکتر ویدا یوسفیان تهران است. شما میتوانید از دکتر ویدا یوسفیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ویدا یوسفیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ویدا یوسفیان

دکتر ویدا یوسفیان دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ویدا یوسفیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ویدا یوسفیان متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر