درمانکده
دکتر سیمین احتشام کیا

دکتر سیمین احتشام کیا

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیمین احتشام کیا به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیمین احتشام کیا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیمین احتشام کیا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیمین احتشام کیا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیمین احتشام کیا چیست؟

دکتر سیمین احتشام کیا متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر سیمین احتشام کیا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیمین احتشام کیا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیمین احتشام کیا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیمین احتشام کیا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیمین احتشام کیا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیمین احتشام کیا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیمین احتشام کیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیمین احتشام کیا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیمین احتشام کیا

دکتر سیمین احتشام کیا متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیمین احتشام کیا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 53358 هستند. آدرس مطب دکتر سیمین احتشام کیا تهران است. شما میتوانید از دکتر سیمین احتشام کیا خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیمین احتشام کیا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیمین احتشام کیا

دکتر سیمین احتشام کیا دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیمین احتشام کیا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیمین احتشام کیا متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر