درمانکده
دکتر صدیقه مرادی شهربابک

دکتر صدیقه مرادی شهربابک

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر صدیقه مرادی شهربابک به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر صدیقه مرادی شهربابک نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر صدیقه مرادی شهربابک نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر صدیقه مرادی شهربابک، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر صدیقه مرادی شهربابک چیست؟

دکتر صدیقه مرادی شهربابک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر صدیقه مرادی شهربابک چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر صدیقه مرادی شهربابک را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر صدیقه مرادی شهربابک مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر صدیقه مرادی شهربابک در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر صدیقه مرادی شهربابک رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر صدیقه مرادی شهربابک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر صدیقه مرادی شهربابک چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صدیقه مرادی شهربابک با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر صدیقه مرادی شهربابک

دکتر صدیقه مرادی شهربابک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر صدیقه مرادی شهربابک یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 28586 هستند. آدرس مطب دکتر صدیقه مرادی شهربابک تهران است. شما میتوانید از دکتر صدیقه مرادی شهربابک خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر صدیقه مرادی شهربابک جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر صدیقه مرادی شهربابک

دکتر صدیقه مرادی شهربابک دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر صدیقه مرادی شهربابک مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر صدیقه مرادی شهربابک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر