درمانکده
نیلوفر رستگاری

نیلوفر رستگاری

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره صوتی

230,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 09:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر نیلوفر رستگاری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از نیلوفر رستگاری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی نیلوفر رستگاری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص نیلوفر رستگاری چیست؟

نیلوفر رستگاری کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمائی هستند.

زودترین نوبت نیلوفر رستگاری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت نیلوفر رستگاری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از نیلوفر رستگاری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین نیلوفر رستگاری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از نیلوفر رستگاری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به نیلوفر رستگاری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت نیلوفر رستگاری چقدر است؟

هزینه ویزیت نیلوفر رستگاری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره نیلوفر رستگاری

نیلوفر رستگاری کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمائی از پزشکان درمانکده‌اند. نیلوفر رستگاری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 25818 هستند. آدرس مطب نیلوفر رستگاری تهران است. شما میتوانید از نیلوفر رستگاری خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت نیلوفر رستگاری 13 مهر است. بیماران و مراجعین نیلوفر رستگاری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه نیلوفر رستگاری

نیلوفر رستگاری دارای مدرک کارشناس مشاوره و راهنمائی و کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمائی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به نیلوفر رستگاری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از نیلوفر رستگاری کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمائی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر