درمانکده
دکتر سیدوحید موسوی طادی

دکتر سیدوحید موسوی طادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدوحید موسوی طادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدوحید موسوی طادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدوحید موسوی طادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدوحید موسوی طادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدوحید موسوی طادی چیست؟

دکتر سیدوحید موسوی طادی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدوحید موسوی طادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدوحید موسوی طادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدوحید موسوی طادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدوحید موسوی طادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدوحید موسوی طادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدوحید موسوی طادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدوحید موسوی طادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدوحید موسوی طادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدوحید موسوی طادی

دکتر سیدوحید موسوی طادی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدوحید موسوی طادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 89669 هستند. آدرس مطب دکتر سیدوحید موسوی طادی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدوحید موسوی طادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدوحید موسوی طادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدوحید موسوی طادی

دکتر سیدوحید موسوی طادی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدوحید موسوی طادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدوحید موسوی طادی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر