درمانکده
دکتر باقر اردشیرلاریجانی

دکتر باقر اردشیرلاریجانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر باقر اردشیرلاریجانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر باقر اردشیرلاریجانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر باقر اردشیرلاریجانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر باقر اردشیرلاریجانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر باقر اردشیرلاریجانی چیست؟

دکتر باقر اردشیرلاریجانی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر باقر اردشیرلاریجانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر باقر اردشیرلاریجانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر باقر اردشیرلاریجانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر باقر اردشیرلاریجانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر باقر اردشیرلاریجانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر باقر اردشیرلاریجانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر باقر اردشیرلاریجانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر باقر اردشیرلاریجانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر باقر اردشیرلاریجانی

دکتر باقر اردشیرلاریجانی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر باقر اردشیرلاریجانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 36 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 25763 هستند. آدرس مطب دکتر باقر اردشیرلاریجانی تهران است. شما میتوانید از دکتر باقر اردشیرلاریجانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر باقر اردشیرلاریجانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر باقر اردشیرلاریجانی

دکتر باقر اردشیرلاریجانی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر باقر اردشیرلاریجانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر باقر اردشیرلاریجانی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر