درمانکده
دکتر فریدون مصطفوی

دکتر فریدون مصطفوی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فریدون مصطفوی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فریدون مصطفوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فریدون مصطفوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فریدون مصطفوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فریدون مصطفوی چیست؟

دکتر فریدون مصطفوی فوق تخصص غدد کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر فریدون مصطفوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فریدون مصطفوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فریدون مصطفوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فریدون مصطفوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فریدون مصطفوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فریدون مصطفوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فریدون مصطفوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریدون مصطفوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فریدون مصطفوی

دکتر فریدون مصطفوی فوق تخصص غدد کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فریدون مصطفوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 52 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 10603 هستند. آدرس مطب دکتر فریدون مصطفوی تهران است. شما میتوانید از دکتر فریدون مصطفوی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فریدون مصطفوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فریدون مصطفوی

دکتر فریدون مصطفوی دارای مدرک فوق تخصص غدد کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فریدون مصطفوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فریدون مصطفوی فوق تخصص غدد کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر