درمانکده
دکتر حمید رضوانیان

دکتر حمید رضوانیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حمید رضوانیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حمید رضوانیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمید رضوانیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمید رضوانیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمید رضوانیان چیست؟

دکتر حمید رضوانیان فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد هستند.

زودترین نوبت دکتر حمید رضوانیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمید رضوانیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمید رضوانیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمید رضوانیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمید رضوانیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمید رضوانیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمید رضوانیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید رضوانیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حمید رضوانیان

دکتر حمید رضوانیان فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمید رضوانیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 51205 هستند. آدرس مطب دکتر حمید رضوانیان تهران است. شما میتوانید از دکتر حمید رضوانیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حمید رضوانیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمید رضوانیان

دکتر حمید رضوانیان دارای مدرک فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمید رضوانیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمید رضوانیان فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر