درمانکده
دکتر سهیل فاتح

دکتر سهیل فاتح

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سهیل فاتح به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سهیل فاتح نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سهیل فاتح نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سهیل فاتح، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سهیل فاتح چیست؟

دکتر سهیل فاتح متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر سهیل فاتح چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سهیل فاتح را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سهیل فاتح مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سهیل فاتح در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سهیل فاتح رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سهیل فاتح مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سهیل فاتح چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سهیل فاتح با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سهیل فاتح

دکتر سهیل فاتح متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سهیل فاتح یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 21 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 94836 هستند. آدرس مطب دکتر سهیل فاتح تهران است. شما میتوانید از دکتر سهیل فاتح خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سهیل فاتح جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سهیل فاتح

دکتر سهیل فاتح دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سهیل فاتح مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سهیل فاتح متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر