درمانکده
دکتر امیرمسعود طاهری

دکتر امیرمسعود طاهری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امیرمسعود طاهری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امیرمسعود طاهری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیرمسعود طاهری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیرمسعود طاهری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیرمسعود طاهری چیست؟

دکتر امیرمسعود طاهری متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر امیرمسعود طاهری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیرمسعود طاهری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیرمسعود طاهری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیرمسعود طاهری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیرمسعود طاهری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیرمسعود طاهری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیرمسعود طاهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرمسعود طاهری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر امیرمسعود طاهری

دکتر امیرمسعود طاهری متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرمسعود طاهری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 19994 هستند. آدرس مطب دکتر امیرمسعود طاهری تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرمسعود طاهری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیرمسعود طاهری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرمسعود طاهری

دکتر امیرمسعود طاهری دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرمسعود طاهری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرمسعود طاهری متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر