درمانکده
دکتر افشین صدیقها

دکتر افشین صدیقها

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر افشین صدیقها به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر افشین صدیقها نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر افشین صدیقها نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر افشین صدیقها، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر افشین صدیقها چیست؟

دکتر افشین صدیقها متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر افشین صدیقها چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر افشین صدیقها را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر افشین صدیقها مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر افشین صدیقها در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر افشین صدیقها رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر افشین صدیقها مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر افشین صدیقها چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر افشین صدیقها با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر افشین صدیقها

دکتر افشین صدیقها متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر افشین صدیقها یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 77976 هستند. آدرس مطب دکتر افشین صدیقها تهران است. شما میتوانید از دکتر افشین صدیقها خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر افشین صدیقها جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر افشین صدیقها

دکتر افشین صدیقها دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر افشین صدیقها مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر افشین صدیقها متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر