درمانکده
دکتر عبداله جوادی

دکتر عبداله جوادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عبداله جوادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عبداله جوادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عبداله جوادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عبداله جوادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عبداله جوادی چیست؟

دکتر عبداله جوادی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر عبداله جوادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عبداله جوادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عبداله جوادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عبداله جوادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عبداله جوادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عبداله جوادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عبداله جوادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبداله جوادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر عبداله جوادی

دکتر عبداله جوادی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبداله جوادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 46 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 17033 هستند. آدرس مطب دکتر عبداله جوادی تهران است. شما میتوانید از دکتر عبداله جوادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عبداله جوادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبداله جوادی

دکتر عبداله جوادی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبداله جوادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبداله جوادی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر