غیر فعال

نوبت های دکتر حسن ابوالقاسمی به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر حسن ابوالقاسمی

مطب میدان ونک

میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، ساختمان شماره3، طبقه 2، واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر حسن ابوالقاسمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر حسن ابوالقاسمی

gallery-810
gallery-811
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر حسن ابوالقاسمی نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر حسن ابوالقاسمی وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر حسن ابوالقاسمی چیست؟

دکتر حسن ابوالقاسمی متخصص فوق تخصص خون و سرطان کودکان (هماتولوژی و آنکولوژی کودکان) است. بیماران بسیاری برای درمان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر حسن ابوالقاسمی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر حسن ابوالقاسمی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر حسن ابوالقاسمی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر حسن ابوالقاسمی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر حسن ابوالقاسمی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حسن ابوالقاسمی

دکتر حسن ابوالقاسمی فوق تخصص خون و سرطان کودکان (هماتولوژی و آنکولوژی کودکان) به شماره نظام پزشکی 27900 یکی از متخصصان تهران با بیش از 32 سال سابقه کاری است.اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر حسن ابوالقاسمی استفاده کنید. در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر حسن ابوالقاسمی تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر حسن ابوالقاسمی :

  • میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، ساختمان شماره3، طبقه 2، واحد 7
مطالعه بیشتر