درمانکده
دکتر محمدرضا بروجردی آذر

دکتر محمدرضا بروجردی آذر

تهران
4.0
3 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدرضا بروجردی آذر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا بروجردی آذر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا بروجردی آذر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا بروجردی آذر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا بروجردی آذر چیست؟

دکتر محمدرضا بروجردی آذر متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا بروجردی آذر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا بروجردی آذر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا بروجردی آذر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا بروجردی آذر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا بروجردی آذر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا بروجردی آذر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بروجردی آذر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بروجردی آذر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر محمدرضا بروجردی آذر

دکتر محمدرضا بروجردی آذر متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا بروجردی آذر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 45 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 9742 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا بروجردی آذر تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا بروجردی آذر خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا بروجردی آذر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا بروجردی آذر

دکتر محمدرضا بروجردی آذر دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا بروجردی آذر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا بروجردی آذر متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر