نوبت دهی دکتر محمدرضا بروجردی آذر  متخصص قلب و عروق

دکتر محمدرضا بروجردی آذر

متخصص قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : 9742
تجربه 45سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدرضا بروجردی آذر را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا بروجردی آذر نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدرضا بروجردی آذر چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدرضا بروجردی آذر چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدرضا بروجردی آذر مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدرضا بروجردی آذر رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا بروجردی آذر نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بروجردی آذر چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدرضا بروجردی آذر

دکتر محمدرضا بروجردی آذر متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا بروجردی آذر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 45 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 9742 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا بروجردی آذر تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا بروجردی آذر خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا بروجردی آذر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا بروجردی آذر

دکتر محمدرضا بروجردی آذر دارای مدرک متخصص قلب و عروق و دارای برد تخصصی قلب و عروق هستند. دکتر محمدرضا بروجردی آذر در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 3 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 2 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا بروجردی آذر متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.