نوبت دهی دکتر شهلا اسرافیلی نمین  فلوشیپ ناباروری

دکتر شهلا اسرافیلی نمین

فلوشیپ ناباروری
شماره نظام پزشکی : 36911
تجربه 26سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر شهلا اسرافیلی نمین را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر شهلا اسرافیلی نمین نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر شهلا اسرافیلی نمین چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر شهلا اسرافیلی نمین چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر شهلا اسرافیلی نمین مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر شهلا اسرافیلی نمین رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر شهلا اسرافیلی نمین نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر شهلا اسرافیلی نمین چقدر است؟

دربارۀ دکتر شهلا اسرافیلی نمین

دکتر شهلا اسرافیلی نمین فلوشیپ ناباروری از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهلا اسرافیلی نمین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 26 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 36911 هستند. آدرس مطب دکتر شهلا اسرافیلی نمین تهران است. شما میتوانید از دکتر شهلا اسرافیلی نمین خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهلا اسرافیلی نمین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهلا اسرافیلی نمین

دکتر شهلا اسرافیلی نمین دارای مدرک فلوشیپ ناباروری و متخصص زنان و دارای برد تخصصی زنان و زایمان هستند. دکتر شهلا اسرافیلی نمین در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 68 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 65 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهلا اسرافیلی نمین فلوشیپ ناباروری به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.