درمانکده
دکتر سام شادآرام

دکتر سام شادآرام

تهران
4.4
7 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سام شادآرام به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سام شادآرام نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سام شادآرام نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سام شادآرام، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سام شادآرام چیست؟

دکتر سام شادآرام متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر سام شادآرام چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سام شادآرام را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سام شادآرام مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سام شادآرام در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سام شادآرام رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سام شادآرام مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سام شادآرام چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سام شادآرام با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سام شادآرام

دکتر سام شادآرام متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سام شادآرام یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 23 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 80884 هستند. آدرس مطب دکتر سام شادآرام تهران است. شما میتوانید از دکتر سام شادآرام خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سام شادآرام جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سام شادآرام

دکتر سام شادآرام دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سام شادآرام مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سام شادآرام متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر