درمانکده
دکتر منوچهر مهدوی

دکتر منوچهر مهدوی

تهران
5.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر منوچهر مهدوی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر منوچهر مهدوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر منوچهر مهدوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر منوچهر مهدوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر منوچهر مهدوی چیست؟

دکتر منوچهر مهدوی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر منوچهر مهدوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر منوچهر مهدوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر منوچهر مهدوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر منوچهر مهدوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر منوچهر مهدوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر منوچهر مهدوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر منوچهر مهدوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منوچهر مهدوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر منوچهر مهدوی

دکتر منوچهر مهدوی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منوچهر مهدوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 2994 هستند. آدرس مطب دکتر منوچهر مهدوی تهران است. شما میتوانید از دکتر منوچهر مهدوی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر منوچهر مهدوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منوچهر مهدوی

دکتر منوچهر مهدوی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر منوچهر مهدوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منوچهر مهدوی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر