نوبت دهی دکتر سید وصال اسلامبولچی  عمومی دندانپزشک عمومی

دکتر سید وصال اسلامبولچی

عمومی دندانپزشک عمومی
شماره نظام پزشکی : 83577
تجربه 22سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید وصال اسلامبولچی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 4

چطور می‌توانم از دکتر سید وصال اسلامبولچی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید وصال اسلامبولچی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید وصال اسلامبولچی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید وصال اسلامبولچی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید وصال اسلامبولچی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید وصال اسلامبولچی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید وصال اسلامبولچی چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید وصال اسلامبولچی

دکتر سید وصال اسلامبولچی عمومی دندانپزشک عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید وصال اسلامبولچی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 83577 هستند. آدرس مطب دکتر سید وصال اسلامبولچی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید وصال اسلامبولچی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید وصال اسلامبولچی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید وصال اسلامبولچی

دکتر سید وصال اسلامبولچی دارای مدرک عمومی دندانپزشک عمومی هستند. دکتر سید وصال اسلامبولچی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 1 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 0 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید وصال اسلامبولچی عمومی دندانپزشک عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.