درمانکده
دکتر سید وصال اسلامبولچی

دکتر سید وصال اسلامبولچی

تهران
3.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید وصال اسلامبولچی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید وصال اسلامبولچی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید وصال اسلامبولچی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید وصال اسلامبولچی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید وصال اسلامبولچی چیست؟

دکتر سید وصال اسلامبولچی عمومی دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر سید وصال اسلامبولچی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید وصال اسلامبولچی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید وصال اسلامبولچی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید وصال اسلامبولچی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید وصال اسلامبولچی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید وصال اسلامبولچی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید وصال اسلامبولچی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید وصال اسلامبولچی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سید وصال اسلامبولچی

دکتر سید وصال اسلامبولچی عمومی دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید وصال اسلامبولچی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 83577 هستند. آدرس مطب دکتر سید وصال اسلامبولچی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید وصال اسلامبولچی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید وصال اسلامبولچی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید وصال اسلامبولچی

دکتر سید وصال اسلامبولچی دارای مدرک عمومی دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید وصال اسلامبولچی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید وصال اسلامبولچی عمومی دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر