نوبت دهی دکتر علیرضا غفارزاده نمازی  عمومی دندانپزشک عمومی

دکتر علیرضا غفارزاده نمازی

عمومی دندانپزشک عمومی
شماره نظام پزشکی : 41150
تجربه 30سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر علیرضا غفارزاده نمازی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 4

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا غفارزاده نمازی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر علیرضا غفارزاده نمازی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر علیرضا غفارزاده نمازی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر علیرضا غفارزاده نمازی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر علیرضا غفارزاده نمازی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا غفارزاده نمازی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا غفارزاده نمازی چقدر است؟

دربارۀ دکتر علیرضا غفارزاده نمازی

دکتر علیرضا غفارزاده نمازی عمومی دندانپزشک عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا غفارزاده نمازی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 41150 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا غفارزاده نمازی تهران است. شما میتوانید از دکتر علیرضا غفارزاده نمازی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا غفارزاده نمازی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا غفارزاده نمازی

دکتر علیرضا غفارزاده نمازی دارای مدرک عمومی دندانپزشک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا غفارزاده نمازی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا غفارزاده نمازی عمومی دندانپزشک عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.