درمانکده
دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی

تهران
1.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شبنم شادابی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر شبنم شادابی

مطب خیابان دیباجی جنوبی

خیابان دیباجی جنوبی، ورودی کامرانیه، خیابان برادران جوزی، ساختمان پزشکان کامرانیه، طبقه 1، واحد 4

هنوز بیمارهای دکتر شبنم شادابی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب خانم دکتر شبنم شادابی

gallery-336
gallery-337
gallery-338
gallery-339
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شبنم شادابی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شبنم شادابی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شبنم شادابی چیست؟

دکتر شبنم شادابی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر شبنم شادابی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شبنم شادابی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شبنم شادابی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شبنم شادابی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شبنم شادابی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شبنم شادابی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شبنم شادابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شبنم شادابی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شبنم شادابی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 84932 هستند. آدرس مطب دکتر شبنم شادابی خیابان دیباجی جنوبی، ورودی کامرانیه، خیابان برادران جوزی، ساختمان پزشکان کامرانیه، طبقه 1، واحد 4 است. شما میتوانید از دکتر شبنم شادابی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شبنم شادابی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شبنم شادابی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شبنم شادابی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر