نوبت دهی دکتر سید رضا عابدین گیلانی  متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)

دکتر سید رضا عابدین گیلانی

متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
شماره نظام پزشکی : 5305
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید رضا عابدین گیلانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سید رضا عابدین گیلانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید رضا عابدین گیلانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید رضا عابدین گیلانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید رضا عابدین گیلانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید رضا عابدین گیلانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید رضا عابدین گیلانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید رضا عابدین گیلانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید رضا عابدین گیلانی

دکتر سید رضا عابدین گیلانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید رضا عابدین گیلانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 5305 هستند. آدرس مطب دکتر سید رضا عابدین گیلانی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید رضا عابدین گیلانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید رضا عابدین گیلانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید رضا عابدین گیلانی

دکتر سید رضا عابدین گیلانی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. دکتر سید رضا عابدین گیلانی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 9 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 9 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید رضا عابدین گیلانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.