درمانکده
دکتر سید رضا عابدین گیلانی

دکتر سید رضا عابدین گیلانی

تهران
4.7
9 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید رضا عابدین گیلانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید رضا عابدین گیلانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید رضا عابدین گیلانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید رضا عابدین گیلانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید رضا عابدین گیلانی چیست؟

دکتر سید رضا عابدین گیلانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر سید رضا عابدین گیلانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید رضا عابدین گیلانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید رضا عابدین گیلانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید رضا عابدین گیلانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید رضا عابدین گیلانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید رضا عابدین گیلانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید رضا عابدین گیلانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید رضا عابدین گیلانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید رضا عابدین گیلانی

دکتر سید رضا عابدین گیلانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به شماره نظام پزشکی 5305 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سید رضا عابدین گیلانی

دکتر سید رضا عابدین گیلانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید رضا عابدین گیلانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید رضا عابدین گیلانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر