نوبت دهی دکتر سیدعبدالحمید مقدسی  فوق تخصص بیماریهای ریه

دکتر سیدعبدالحمید مقدسی

فوق تخصص بیماریهای ریه
شماره نظام پزشکی : 16291
تجربه 40سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیدعبدالحمید مقدسی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 9

چطور می‌توانم از دکتر سیدعبدالحمید مقدسی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیدعبدالحمید مقدسی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدعبدالحمید مقدسی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیدعبدالحمید مقدسی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدعبدالحمید مقدسی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیدعبدالحمید مقدسی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیدعبدالحمید مقدسی چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیدعبدالحمید مقدسی

دکتر سیدعبدالحمید مقدسی فوق تخصص بیماریهای ریه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدعبدالحمید مقدسی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 40 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 16291 هستند. آدرس مطب دکتر سیدعبدالحمید مقدسی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدعبدالحمید مقدسی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدعبدالحمید مقدسی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدعبدالحمید مقدسی

دکتر سیدعبدالحمید مقدسی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماریهای ریه هستند. دکتر سیدعبدالحمید مقدسی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 7 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 7 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدعبدالحمید مقدسی فوق تخصص بیماریهای ریه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.