درمانکده
دکتر سیدعبدالحمید مقدسی

دکتر سیدعبدالحمید مقدسی

تهران
5.0
7 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدعبدالحمید مقدسی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدعبدالحمید مقدسی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدعبدالحمید مقدسی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدعبدالحمید مقدسی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدعبدالحمید مقدسی چیست؟

دکتر سیدعبدالحمید مقدسی فوق تخصص بیماریهای ریه هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدعبدالحمید مقدسی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدعبدالحمید مقدسی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدعبدالحمید مقدسی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدعبدالحمید مقدسی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدعبدالحمید مقدسی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدعبدالحمید مقدسی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدعبدالحمید مقدسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدعبدالحمید مقدسی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدعبدالحمید مقدسی

دکتر سیدعبدالحمید مقدسی فوق تخصص بیماریهای ریه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدعبدالحمید مقدسی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 40 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 16291 هستند. آدرس مطب دکتر سیدعبدالحمید مقدسی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدعبدالحمید مقدسی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدعبدالحمید مقدسی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدعبدالحمید مقدسی

دکتر سیدعبدالحمید مقدسی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماریهای ریه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدعبدالحمید مقدسی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدعبدالحمید مقدسی فوق تخصص بیماریهای ریه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر