درمانکده
دکتر غلامحسین فاتحی

دکتر غلامحسین فاتحی

تهران
4.9
36 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر غلامحسین فاتحی

مطب انتهای همت غرب

انتهای همت غرب-شهرک گلستان بلوار امیر کبیر - بلوار گلها -ساختمان جنوبی بهنود - پلاک 20 -طبقه 3 -واحد 5

هنوز بیمارهای دکتر غلامحسین فاتحی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر غلامحسین فاتحی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر غلامحسین فاتحی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر غلامحسین فاتحی چیست؟

دکتر غلامحسین فاتحی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی هستند.

زودترین نوبت دکتر غلامحسین فاتحی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر غلامحسین فاتحی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر غلامحسین فاتحی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر غلامحسین فاتحی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر غلامحسین فاتحی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر غلامحسین فاتحی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر غلامحسین فاتحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامحسین فاتحی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر غلامحسین فاتحی

دکتر غلامحسین فاتحی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر غلامحسین فاتحی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 8585 هستند. آدرس مطب دکتر غلامحسین فاتحی انتهای همت غرب-شهرک گلستان بلوار امیر کبیر - بلوار گلها -ساختمان جنوبی بهنود - پلاک 20 -طبقه 3 -واحد 5 است. شما میتوانید از دکتر غلامحسین فاتحی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر غلامحسین فاتحی 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر غلامحسین فاتحی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر غلامحسین فاتحی

دکتر غلامحسین فاتحی دارای مدرک فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر غلامحسین فاتحی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر غلامحسین فاتحی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر