درمانکده
دکتر مرتضی رمضانی

دکتر مرتضی رمضانی

تهران
4.9
75 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

170,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۰ دی ساعت 18:20
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر مرتضی رمضانی

مطب تهران

تهران - خیابان پیروزی - نبش سوم نیروهوایی - روبه روی داروخانه اطمینان (زمان ثبت شده، زمان حضور شما در مطب میباشد. حداقل زمان انتظار در مطب 60 دقیقه)

هنوز بیمارهای دکتر مرتضی رمضانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرتضی رمضانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرتضی رمضانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرتضی رمضانی چیست؟

دکتر مرتضی رمضانی فوق تخصص روماتولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر مرتضی رمضانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرتضی رمضانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرتضی رمضانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرتضی رمضانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرتضی رمضانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرتضی رمضانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی رمضانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی رمضانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مرتضی رمضانی

دکتر مرتضی رمضانی فوق تخصص روماتولوژی به شماره نظام پزشکی 66617 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 19 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مرتضی رمضانی: تهران - خیابان پیروزی - نبش سوم نیروهوایی - روبه روی داروخانه اطمینان (زمان ثبت شده، زمان حضور شما در مطب میباشد. حداقل زمان انتظار در مطب 60 دقیقه)

تجربه دکتر مرتضی رمضانی

دکتر مرتضی رمضانی متخصص داخلی و فوق تخصص روماتولوژی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مرتضی رمضانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مرتضی رمضانی فوق تخصص روماتولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر