درمانکده
دکتر فاطمه لعلی

دکتر فاطمه لعلی

تهران
4.8
43 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 19:00

آدرس مطب دکتر فاطمه لعلی

مطب شهرک گلستان

شهرک گلستان - بلوار امیر کبیر - بلوار هاشم زاده شمالی - بلوار اقاقیای غربی - پلاک 94 - ساختمان پزشکان اقاقیا

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه لعلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه لعلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فاطمه لعلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فاطمه لعلی چیست؟

دکتر فاطمه لعلی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر فاطمه لعلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فاطمه لعلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فاطمه لعلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فاطمه لعلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فاطمه لعلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فاطمه لعلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه لعلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه لعلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فاطمه لعلی

دکتر فاطمه لعلی متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 48337 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 23 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر فاطمه لعلی: شهرک گلستان - بلوار امیر کبیر - بلوار هاشم زاده شمالی - بلوار اقاقیای غربی - پلاک 94 - ساختمان پزشکان اقاقیا

تجربه دکتر فاطمه لعلی

دکتر فاطمه لعلی متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فاطمه لعلی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه لعلی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر