درمانکده
دکتر سمیه سالکی

دکتر سمیه سالکی

تهران
4.8
33 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

105,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر سمیه سالکی

مطب شهرک گلستان

شهرک گلستان - خیابان امیرکبیر - بین چهارراه کاج و هاشم زاده - پلاک 217

هنوز بیمارهای دکتر سمیه سالکی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سمیه سالکی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سمیه سالکی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سمیه سالکی چیست؟

دکتر سمیه سالکی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر سمیه سالکی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سمیه سالکی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سمیه سالکی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سمیه سالکی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سمیه سالکی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سمیه سالکی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سمیه سالکی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیه سالکی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سمیه سالکی

دکتر سمیه سالکی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سمیه سالکی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 119828 هستند. آدرس مطب دکتر سمیه سالکی شهرک گلستان - خیابان امیرکبیر - بین چهارراه کاج و هاشم زاده - پلاک 217 است. شما میتوانید از دکتر سمیه سالکی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سمیه سالکی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سمیه سالکی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سمیه سالکی

دکتر سمیه سالکی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سمیه سالکی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سمیه سالکی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر