درمانکده
دکتر حمیدرضا اوجاقی

دکتر حمیدرضا اوجاقی

تهران
4.8
26 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر حمیدرضا اوجاقی

مطب شهرک غرب

شهرک غرب - بلوار دریا - بین پاک نژاد و فرحزادی - روبروی شیرینی فروشی سولدوش - پلاک 230 - طبقه 2

هنوز بیمارهای دکتر حمیدرضا اوجاقی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمیدرضا اوجاقی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمیدرضا اوجاقی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمیدرضا اوجاقی چیست؟

دکتر حمیدرضا اوجاقی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر حمیدرضا اوجاقی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمیدرضا اوجاقی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمیدرضا اوجاقی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا اوجاقی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمیدرضا اوجاقی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمیدرضا اوجاقی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا اوجاقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا اوجاقی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حمیدرضا اوجاقی

دکتر حمیدرضا اوجاقی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمیدرضا اوجاقی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 106960 هستند. آدرس مطب دکتر حمیدرضا اوجاقی شهرک غرب - بلوار دریا - بین پاک نژاد و فرحزادی - روبروی شیرینی فروشی سولدوش - پلاک 230 - طبقه 2 است. شما میتوانید از دکتر حمیدرضا اوجاقی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حمیدرضا اوجاقی 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حمیدرضا اوجاقی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمیدرضا اوجاقی

دکتر حمیدرضا اوجاقی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمیدرضا اوجاقی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمیدرضا اوجاقی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر