درمانکده
الهام عزیزآبادی فراهانی

الهام عزیزآبادی فراهانی

تهران
4.5
13 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

60,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب الهام عزیزآبادی فراهانی

مطب شهرری

شهرری - 35 متری امام حسین - دیلمان - روبروی ستاد سپاه - طبقه فوقانی پوشاک طاها - پلاک 138

هنوز بیمارهای دکتر الهام عزیزآبادی فراهانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از الهام عزیزآبادی فراهانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی الهام عزیزآبادی فراهانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص الهام عزیزآبادی فراهانی چیست؟

الهام عزیزآبادی فراهانی کارشناس ارشد مامایی هستند.

زودترین نوبت الهام عزیزآبادی فراهانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت الهام عزیزآبادی فراهانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از الهام عزیزآبادی فراهانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین الهام عزیزآبادی فراهانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از الهام عزیزآبادی فراهانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به الهام عزیزآبادی فراهانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت الهام عزیزآبادی فراهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت الهام عزیزآبادی فراهانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره الهام عزیزآبادی فراهانی

الهام عزیزآبادی فراهانی کارشناس ارشد مامایی به شماره نظام روانشناسی 28195 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب الهام عزیزآبادی فراهانی: شهرری - 35 متری امام حسین - دیلمان - روبروی ستاد سپاه - طبقه فوقانی پوشاک طاها - پلاک 138

تجربه الهام عزیزآبادی فراهانی

الهام عزیزآبادی فراهانی متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به الهام عزیزآبادی فراهانی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از الهام عزیزآبادی فراهانی کارشناس ارشد مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط