نوبت دهی آنلاین مطب از بهترین پزشکان متخصص مامایی در تهران

با مشاهده لیست پزشکان، آدرس و زمان حضور آنها، از بهترین پزشکان مامایی نوبت اینترنتی دریافت کنید

جستجو در نتایج

تخصص

زمان نوبت

بیمارستان

جنسیت

نمایش پزشکان دارای مشاوره آنلاین

کارشناس مامایی

  • مرتب‌سازی براساس:
  • بیشترین رضایتمندی
  • منتخب
  • زودترین نوبت

دکتر مامایی

پزشکی که بر نظارت و مراقبت زنان در هر جنبه ای از بارداری، از مراقبت های پیش از زایمان، زایمان و پس از آن تخصص دارد و حتی بتوانند روند زایمان طبیعی را هدایت کرده و نوزاد را متولد کند، متخصص مامایی نامیده می شود. دکتر مامایی نقش بسیاری در مشاوره، آموزش، حمایت، تحقیقات و ... خانواده ها و دختران دارد.

وظایف متخصص مامایی عبارتند از بارداری و زایمان، بیماری های زنان، جنین شناسی، بهداشت باروری، تغذیه مادر و کودک، تنظیم خانواده، نوزادان و مراقبت های مربوط به آن ها، ارتباط با مادر و کودک، مشاوره ازدواج، مراقبت در دوران بارداری، زایمان طبیعی، همراهی با مادر به عنوان مامای خصوصی و مامای همراه، آموزش مواجهه با بحران ها در طول بارداری، درخواست انواع آزمایشات و سونوگرافی مادر، آموزش روش زایمان بی درد و کاهش درد زایمان برای مادر، ارزیابی سلامت جنین، تجویز داروهای مجاز در بارداری، انجام اولیه تغذیه پستانی نوزاد، انجام مراقبت های پس از سقط، انجام مراقبت های پس از زایمان به صورت دوره ای، انجام فوریت های مامایی، مراقبت های بهداشتی و آموزش به دختران در زمینه بهداشت دوران بلوغ و پس از آن.

حیطه عملکرد متخصص مامایی شامل آموزش در حیطه مامایی و بهداشت مراکز آموزشی و پژوهشی، ارائه خدمات مشاوره، مدیریتی و برنامه ریزی در حیطه مامایی و بهداشت، پیشگیری و حل مشکلات و ارتقاء سلامت جامعه زنان با توجه به شاخص های سلامت، انجام کلیه مراقبت های دوران بارداری، زایمان و مراقبت های پس از زایمان، مشاوره در مورد بهداشت ازدواج و بهداشت نسل، مشاوره مسائل مربوط به بارداری و زایمان در زنان، انجام معاینات و آزمایشات لازم در زنان برای بارداری، تشخیص بیماری های زنان و ارجاع آنها به متخصص، تشخیص زودرس بیماری های دوران بارداری و پی بردن به موارد غیر طبیعی در مادر و جنین، تقویت مهارت های بالینی در عرصه‌ های مختلف، جنین‌شناسی، مشاوره در زمینه تغذیه مادر و کودک، تنظیم خانواده، مراقبت های مربوط به نوزادان، حفظ و نگهداری گزارش کتبی که از مادر و فرزند انجام می دهد، می شود.

مشاهده بیشتر: مشاوره آنلاین با متخصص مامایی

متخصص زنان با گذراندن دوره هایی از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و عضویت در سازمان نظام پزشکی، آموزش های لازم برای تشخیص بیماری و انجام انواع روش های درمانی را برای کسب مدرک تحصیلی می‌گذراند.

درمانکده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین پزشکان این حوزه، امکان نوبت دهی اینترنتی برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص و پروفسور مامایی در تهران را فراهم کرده است. برای انتخاب پزشک خوب مامایی بدون نیاز به مراجعه حضوری و تماس با مطب برای دریافت نوبت، به لیست بهترین پزشکان مامایی مراجعه کرده و با توجه به اولین نوبت خالی پزشک، نظرات بیماران، تلفن مطب و آدرس مطب نوبت خود را آنلاین رزرو کنید.

چگونه می توانم از متخصص کارشناس مامایی نوبت حضوری بگیرم؟

چگونه می توانم از دکتر کارشناس مامایی مشاوره آنلاین بگیرم؟

چگونه می توانم بهترین کارشناس مامایی را انتخاب کنم؟ 

چگونه می توانم با دکتر کارشناس مامایی مشاوره آنلاین ویدئویی داشته باشم؟ 

چگونه می توانم زودترین زمان برای ملاقات حضوری با متخصص کارشناس مامایی را پیدا کنم؟ 

چگونه می توانم روزهای کاری کارشناس مامایی را ببینم؟ 

جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص
Item 1 of 20