درمانکده
دکتر مژگان دهقانی

دکتر مژگان دهقانی

تهران
4.8
27 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مژگان دهقانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر مژگان دهقانی

مطب خیابان دولت (شهید کلاهدوز)

خیابان دولت (شهید کلاهدوز) - نبش بهستان - پلاک 126 - واحد 11

هنوز بیمارهای دکتر مژگان دهقانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مژگان دهقانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مژگان دهقانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مژگان دهقانی چیست؟

دکتر مژگان دهقانی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر مژگان دهقانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مژگان دهقانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مژگان دهقانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مژگان دهقانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مژگان دهقانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مژگان دهقانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مژگان دهقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مژگان دهقانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مژگان دهقانی

دکتر مژگان دهقانی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مژگان دهقانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 20 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 57511 هستند. آدرس مطب دکتر مژگان دهقانی خیابان دولت (شهید کلاهدوز) - نبش بهستان - پلاک 126 - واحد 11 است. شما میتوانید از دکتر مژگان دهقانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مژگان دهقانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مژگان دهقانی

دکتر مژگان دهقانی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مژگان دهقانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مژگان دهقانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر