درمانکده
دکتر سیمین صرافی

دکتر سیمین صرافی

تهران
4.3
10 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیمین صرافی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیمین صرافی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیمین صرافی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیمین صرافی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیمین صرافی چیست؟

دکتر سیمین صرافی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر سیمین صرافی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیمین صرافی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیمین صرافی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیمین صرافی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیمین صرافی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیمین صرافی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیمین صرافی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیمین صرافی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سیمین صرافی

دکتر سیمین صرافی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیمین صرافی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 23 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 52615 هستند. آدرس مطب دکتر سیمین صرافی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیمین صرافی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیمین صرافی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیمین صرافی

دکتر سیمین صرافی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیمین صرافی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیمین صرافی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر