درمانکده
دکتر سمیرا مصباح

دکتر سمیرا مصباح

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سمیرا مصباح به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سمیرا مصباح نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سمیرا مصباح نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سمیرا مصباح، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سمیرا مصباح چیست؟

دکتر سمیرا مصباح متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر سمیرا مصباح چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سمیرا مصباح را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سمیرا مصباح مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سمیرا مصباح در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سمیرا مصباح رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سمیرا مصباح مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سمیرا مصباح چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیرا مصباح با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سمیرا مصباح

دکتر سمیرا مصباح متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سمیرا مصباح یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 129030 هستند. آدرس مطب دکتر سمیرا مصباح تهران است. شما میتوانید از دکتر سمیرا مصباح خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سمیرا مصباح جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سمیرا مصباح

دکتر سمیرا مصباح دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سمیرا مصباح مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سمیرا مصباح متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر