درمانکده
دکتر کامیار اژدری

دکتر کامیار اژدری

تهران
5
2 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

172,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر کامیار اژدری

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی - جنب ایستگاه متروی شریعتی - نبش خیابان مینا - ساختمان پزشکان نیکان - طبقه 4 - واحد 3

هنوز بیمارهای دکتر کامیار اژدری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر کامیار اژدری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر کامیار اژدری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر کامیار اژدری چیست؟

دکتر کامیار اژدری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند.

زودترین نوبت دکتر کامیار اژدری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر کامیار اژدری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر کامیار اژدری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر کامیار اژدری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر کامیار اژدری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر کامیار اژدری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر کامیار اژدری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کامیار اژدری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر کامیار اژدری

دکتر کامیار اژدری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به شماره نظام پزشکی 114980 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر کامیار اژدری: خیابان شریعتی - جنب ایستگاه متروی شریعتی - نبش خیابان مینا - ساختمان پزشکان نیکان - طبقه 4 - واحد 3

تجربه دکتر کامیار اژدری

دکتر کامیار اژدری متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر کامیار اژدری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر کامیار اژدری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر