درمانکده
دکتر فرناز بیگی شاه

دکتر فرناز بیگی شاه

تهران
4.3
3 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 16:20
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر فرناز بیگی شاه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرناز بیگی شاه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرناز بیگی شاه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرناز بیگی شاه چیست؟

دکتر فرناز بیگی شاه متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر فرناز بیگی شاه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرناز بیگی شاه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرناز بیگی شاه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرناز بیگی شاه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرناز بیگی شاه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرناز بیگی شاه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرناز بیگی شاه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرناز بیگی شاه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرناز بیگی شاه

دکتر فرناز بیگی شاه متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرناز بیگی شاه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 72955 هستند. آدرس مطب دکتر فرناز بیگی شاه تهران است. شما میتوانید از دکتر فرناز بیگی شاه خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فرناز بیگی شاه 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فرناز بیگی شاه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرناز بیگی شاه

دکتر فرناز بیگی شاه دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرناز بیگی شاه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرناز بیگی شاه متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر