درمانکده
دکتر وحید معتمدی

دکتر وحید معتمدی

تهران
4.6
13 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر وحید معتمدی

مطب بلوار کشاورز

بلوار کشاورز - بین کارگر و جمال زاده - جنب آزمایشگاه نور - پلاک 95 - طبقه 5

هنوز بیمارهای دکتر وحید معتمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر وحید معتمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر وحید معتمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر وحید معتمدی چیست؟

دکتر وحید معتمدی فلوشیپ جراحی کولورکتال هستند.

زودترین نوبت دکتر وحید معتمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر وحید معتمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر وحید معتمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر وحید معتمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر وحید معتمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر وحید معتمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر وحید معتمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر وحید معتمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر وحید معتمدی

دکتر وحید معتمدی فلوشیپ جراحی کولورکتال از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر وحید معتمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 79542 هستند. آدرس مطب دکتر وحید معتمدی بلوار کشاورز - بین کارگر و جمال زاده - جنب آزمایشگاه نور - پلاک 95 - طبقه 5 است. شما میتوانید از دکتر وحید معتمدی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر وحید معتمدی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر وحید معتمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر وحید معتمدی

دکتر وحید معتمدی دارای مدرک فلوشیپ جراحی کولورکتال و متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر وحید معتمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر وحید معتمدی فلوشیپ جراحی کولورکتال به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر