درمانکده
دکتر مریم ساعی نعیمی

دکتر مریم ساعی نعیمی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مریم ساعی نعیمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مریم ساعی نعیمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم ساعی نعیمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم ساعی نعیمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم ساعی نعیمی چیست؟

دکتر مریم ساعی نعیمی فلوشیپ جراحی کولورکتال هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم ساعی نعیمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم ساعی نعیمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم ساعی نعیمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم ساعی نعیمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم ساعی نعیمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم ساعی نعیمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم ساعی نعیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم ساعی نعیمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مریم ساعی نعیمی

دکتر مریم ساعی نعیمی فلوشیپ جراحی کولورکتال از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم ساعی نعیمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 18 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 63748 هستند. آدرس مطب دکتر مریم ساعی نعیمی تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم ساعی نعیمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مریم ساعی نعیمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم ساعی نعیمی

دکتر مریم ساعی نعیمی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی کولورکتال هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم ساعی نعیمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم ساعی نعیمی فلوشیپ جراحی کولورکتال به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر