نوبت دهی دکتر مریم مستقیمی طهرانی  متخصص پوست و مو

دکتر مریم مستقیمی طهرانی

متخصص پوست و مو
شماره نظام پزشکی : 97964
تجربه 15سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر مریم مستقیمی طهرانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر مریم مستقیمی طهرانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مریم مستقیمی طهرانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مریم مستقیمی طهرانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مریم مستقیمی طهرانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مریم مستقیمی طهرانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مریم مستقیمی طهرانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مریم مستقیمی طهرانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر مریم مستقیمی طهرانی

دکتر مریم مستقیمی طهرانی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم مستقیمی طهرانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 97964 هستند. آدرس مطب دکتر مریم مستقیمی طهرانی تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم مستقیمی طهرانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مریم مستقیمی طهرانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم مستقیمی طهرانی

دکتر مریم مستقیمی طهرانی دارای مدرک متخصص پوست و مو و دارای برد تخصصی پوست و مو هستند. دکتر مریم مستقیمی طهرانی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 17 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 16 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم مستقیمی طهرانی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.